Telefon: 0533 347 40 05

MERKEZİMİZ

 

Uşak Adliyesi’ne yakınlığı, İl dışından ve Uşak İli içinden ulaşım kolaylığı, çevresindeki otopark olanakları, Ofis donanımı, güvenliği, Arabuluculuğun kaliteli bir şekilde yürütülmesine olanak sağlayan 6 adet toplantı odası, görüşme odası ve bekleme salonları ile Uşak'ın ilk ve örnek Arabuluculuk Merkezidir. 

 

Toplantı odaları; bir adet 20 kişilik, bir adet 12 kişilik, iki adet 8 kişilik, iki adet 6  kişilik ferah, geniş, arabuluculuk toplantı normlarına uygun, bilgisayarı, interneti be yazıcıları olan mekanlardan oluşmaktadır. 

 

Toplantı odaları ile Bekleme salonunda, çay-kahve ve diğer ikramlarımız bulunmaktadır.

 

Arabuluculuğun gerektirdiği koşullara uygun düzenlenmiş olan Merkezde görüşmeler sırasında gizliliğin korunması için ses yalıtımı da yapılmış olup, toplantı odaları huzur ve güveni sağlamaya yönelik olatak  uygun dekore edilmiştir.   

 

Merkezimizde Çözüm Ortağı şeklinde yer alacak Arabulucuların düzenlemesi gereken belgeler (Anlaşma belgesi hariç) Merkez personel tarafından hazırlanıp, tebligatları sms-email, posta veya kargo ortamında gönderilip takip edilmekte, hazır formlar ile arabuluculuk hizmeti kısa sürede sonlandırabilmekte. UYAP uyumlu çıktılar ile Arabulucu Portala bağlantı sağlanmaktadır.

 

Merkezimiz listesindeki Çözüm Ortağı Arabulucular, belirli periyotlarla, güncel mevzuat ve değişen mevzuat ve Arabuluculuk teknik ve yöntemleri konusunda eğitime tabi tutulmaktadır.

 

Diğer arabulucu meslektaşlar da, toplantı odalarından, bekleme salonlarından ve ikram hizmetlerinden faydalanabilecek, internet, bilgisayar ve yazıcıları kullanabilecektir.

WhatsApp Destek